| Mirunikuuu a întrebat:

Heii....tpu imi place de un baiat din clasa mea...
Dar nu stiu daca lui ii place de mine...
In ultimul timp cam tot era pe langa mine ma baga in seama(mai mult decat de obicei) si ce sa fac? Ii place de mine sau ce drak?

3 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Poate vrea doar să fie prietenos. Doar dacă face asta nu înseamnă că te place. Nu-ţi fă speranţe degeaba şi fi şi tu prietenoasă.

| Danysan a răspuns:

Ai place dar tebuie sa te asiguri ca nu e doar asa o atractie trecatoare. Invita-l in oras si stati de vb.Cel mai bine ai fi sa o faca el tongueoti sa bati apropouri de genu worriedti cand mergem si noi la un film? laughing.

| varcolaccc a răspuns:

Poate ii place spune-i ce simti pentru el si poate ai noroc de o relatie frumoasa happy. Succes