| anonim_4396 a întrebat:

Buna prieteni! Imi place de un baiat, care in ultimul timp ma priveste, cand ma vede se opreste langa mine, desi nu ma saluta. Si in ultimul timp ma baga in seama dar doar pe mes, atunci cand dau cate un mas, nici atunci prea mult. Credeti ca lui ii place de mine? Ce ar trebui sa fac? P. S. : am doar 13 ani. multumesc

2 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Sunteti 2 timizi, unul din voi trebuie sa aiba curaj si sa faca primul pas cat mai curand, daca nu cu timpul va indepartati si poate interveni altcineva, ori la tine ori la el

| paramore a răspuns:

Probabil iy place si lui, doar ca e mai timid, incearca sa il bagi u mai mult in seama si vezi cum reactioneaza elsmugdk se rusineaza e clarwinking