| Sadness12 a întrebat:

Heii TPU! Imi place de un baiat din scoala *am fost impreuna doar ca ne-am certat dintr-o prostie.* si nu stiu sigur daca inca ma place si el,in ultimul timp nu mai vorbim.
Mereu cand vin la scoala se uita la mine de la geam *si in pauze* si cand ajung langa clasa vine si el pe hol cu kendama.
Cand stie ca il vad mereu incepe sa urle,sa faca glume,sa treaca pe langa mine, sa faca flipuri.
El stie ca stau mult cu o colega si de fiecare data cand o vede in curtea scolii se uita sa vada daca sunt si eu cu ea.
Credeti ca ma place? Sau cum pot sa-mi dau seama? O.o Dau funda

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Si daca te place sau nu te place, ce conteaza, pana la urma ai spus scoala, si ca el se joaca cu kendama, deci incep sa cred sunteti totusi prea tineri pentru o posibila relatie, deci prin urmare nu prea ar avea ce sa conteaze atat daca te place sau nu.
Acum ce e drept, semnele ar fi ca te place, dar totusi, e vorba despre un pusti, la varsta aceea azi placi o fata, maine o vezi pe alta care pare mai ok, si uiti, nu-ti mai pasa de cealalta.

| FrateleTedur a răspuns:

Cati ani ai? Adica... Prietenul tau se joaca cu kendama... Nu stiu. Nu vreau sa fiu rau, da daca esti mai mica se 14-15 ani, mai bine iti vezi de invatat.
Crede-ma. Am patit :'(