| AlexJB a întrebat:

Deci, as avea nevoie de un sfat rapid. Deci, am mai spus si in intrebarile anterioare, imi place de o fata cu care ma inteleg foarte bine. Adica vorbim, venim acasa mereu impreuna de la scoala, multe de genul asta. Si am impresi ca macar putin ii place si ei de mine. Ideea este ca imi e cam teama sa ii spun. As putea sa ii spun pe mess? Daca da, cum? Imi dati va rog o idee? Funda la ideea care functioneaza!

8 răspunsuri:
| Denisa_7218 a răspuns:

Daca ti-e teama nu-i neaparat sa o faci tu pe messul tau.Fa-ti un id nou de mess si date drept o prietena de-a ei.Intreab- cv de genu: Buna cf? auzi il stii pe alex (daca asa de cheama) cred ca ii place de tine.Auzi dar tie iti place de el? stii cv de genu crede.ma functioneaza am primit o funda la un raspuns tot asa de genu asa.DEci imi dai fundita?

| AlexJB explică (pentru Denisa_7218):

Da, nu e o idee rea. dar, imi e sa nu se supere ca am incercat ceva de genu'. adica oricine m-as da se va prinde ca nu a fost asa. la scoala sigur se afla. deci e cam greu.

| Denisa_7218 a răspuns (pentru AlexJB):

Atunci fa-ti curaj si intreab-o tu.Fii tu insati e cel mai simplu. Fara timiditate.E mai bine sa afle din inima ce simti pentru ea si poate isi va deschide si ea inima catre tinewinkingfunda?

| AlexJB explică (pentru Denisa_7218):

Dar, ai un ID sau Skype? As vrea daca pot sa mai iti cer cateva sfaturi. Imi poti da te rog?

| Denisa_7218 a răspuns (pentru AlexJB):

Funda?:d

| Denisa_7218 a răspuns (pentru AlexJB):

Am id.da-mi tu pe al tau prin mesaj pe TPU

| Denisa_7218 a răspuns (pentru AlexJB):

K? deci imi dai mesaj?

| Denisa_7218 a răspuns:

Da-mi tu idu