| ioanaoana33 a întrebat:

Heii` TPU! Vreau sa va intreb ceva, o intrebare cam prosteasca dar nu stiu pe cine sa intreb. Deci eu il plac pe un baiat, si suntem de aceeasi varsta, si cateodata imi da semne ca ma place dar cand este cu prieteni lui... nu stiu ce sa spun, nu ma prea baga in seama. Sunt confuza, nu stiu` ce sa cred. Vorbeam pe mess si vorbea foarte dragut. Jucam la un moment Metin amandoi si m-a intrebat daca am prieten si alte chestii. Si varaul meu juca si de fiecare data cadn vb urat cu mine el imi lua apararea. Dar asta a fost acum cateva luni. si acum totusi ma tine la fel fara sa stiu` ce este in mintea lui si chestia asta ma enerveaza la culme. Imi ascunde hainele la vestiar, glumeste cu mine, odata cand am fost la un concurs m`a lasat sa dorm cu capul pe umarul lui. Dar chiar nu stiu ce este in mintea lui, cand imi da de inteles ca ma place atunci brusc nu ma baga in seama.

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Te place,doar ca in prezenta prieteniilor baietii incearca sa faca pe smecherii, pe durii, incearca sa fie alta persoana!
El normal e cum il vezi tu, dulce, placut!
Ia-l intr.o zi la un "adevar provocare" vezi cum Reactioneaza!

3 răspunsuri:
| Addush a răspuns:

Daca se poarta diverit cu tine atunci cand este cu prieteni poate este doar atras de tine. Baiatul care te place te place nu numai cand ii vine lui cheful te place si cand sunteti singuri si cand sunteti inconjurati de multa lume... fii atenta sa nu-i pui botul si sa suferi mai tarziu.:*

| LiiaX3 a răspuns:

Probabil ca vrea sa se joace cu tine, sa te ameteasca, poate el stie ca il placi si de aceea. Dar daca nu`ii in stare sa iti recunoasca las`o balta. si se poarta altfel cu tine cadn este cu prieteni poate pentru ca nu vrea sa para tipu` de baiat indragostit, nu vrea sa fie exclus. Sper ca te-am ajutat.:*

| LiiaX3 a răspuns:

Si eu trec prin aceeasi poveste, exact ca aceasta. Dar sper sa reusesti si sa ai mai mult noroc ca mine :X Baftaa.