| Lilly_5848 a întrebat:

Hey! Am avut un iubit cu care am fost ceva timp dar ne-am despartit. El placea o alta fata.Acum ma enerveaza la culme, incearca sa ma faca geloasa cu orice fata din clasa, se baga in seama cu mine si chestii din astea. Oare ma mai place?

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Logic!
Ar face orice sa il ierti si sa va impacati, ma mir ca mai si intrebi.
Spune-i intr-o zi sa nu-ti mai scoata sufletul, mai bine ti-ar spune ce vrea! Si-o sa-ti spuna!