| ioanaoana33 a întrebat:

Buna vreau sa imi daus eama daca un baiat ma place.
-a lasa sa stau cu capul pe umaru` sau.
--cand mancam ceva ma servea pe mine prima
---imi ascunde hainele la vestiar
---- mai demult m-a intrebat daca am iubit, imi lua apararea
Faza proasta care ma induce in eroare sau mai bine spus fazele proaste :
-Mergem la Bucuresti si un baiat mai mic a spus :" voi sunteti iubiti" laughing si el a spus :"Nu, am iubita." Dar cand ne intorceam el mi-a luat telefonul si se uita la mesaje si eu am spus :" uita`te, ca am mesaje de la gagicii " dar alt baiat a spus :"recunoaste ca nu ai, si recunoaste si tu (Andrei, baiatul de care am vorbit mai sus) ca nici tu nu ai " Atunci el a spus ca nu are.
-- cand este cu amici saii pe mine nu ma prea baga in seama.
---i-am cerut nr intr-o seara si a spus ca nu poate sa`ll dea.

Habar am ce se intampla.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E clar ca te simpatizeaza dar poate inca nu are de gand sa aiba o iubita

| Azµre a răspuns:

Te simpatizează, nu se știe niciodată, ar fi bine să ții legătura cu el, să îl mai bagi în seamă. Poate are curajul și îți zice.

| FriendsWithBenefits a răspuns:

Sincer la cum vad eu situatia e destul de superficial el... E foarte posibil sa te placa doar fizic si sa vrea doar sa te tina ''sub cheie'' ca fiind o cucerire inca vie de'a lui. Daca in fata anturajului sau de prieteni te ignora, eu zic sa-l lasi in pace pentru ca oricum e superficial si nu merita.