| alice14ani a întrebat:

Heii vreau sa va spun mica mea poveste: imi place de un baiat de la mine din scoala. Suntem de aceeasi varsta se uita la mine de cate ori trec pe langa el si odata a intors si capil in timp ce mergea si se uita intruna. Dar daca i am dat like pe facebook el nu mi a dat la schimb dar le da multor fete... Nu ne vb practim nu ne cunoastem. Cum ar trdbui sa il bag in seama?

2 răspunsuri:
| luanaoana99 a răspuns:

Fii curajoasa. Spune-i ca ai vrea sa va cunoasteti mai bine ..crede-ma ca daca e interesat nu va spune nu.Si de acolo de descurci.Il intrebi ce chestii ii place sa faca si din astea.

| anonim5555333 a răspuns:

Cati ani aveti?