| Just kidding a întrebat:

Heiii all... o intrebare generala! este posibil o fata sa ramana insarcinata daca menstruatia i`a venit a 2`a zi dupa contact? stiu ca suna absurd da am nevoie de un rasp concret :d! multumesc :*

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Teoretic nu, dar sunt cazuri, foarte rare ce-i drept, cand femeia a ramas gravida in urma unui contact sexual neprotejat IN TIMPUL menstruatiei! Asa ca, nu te poti baza 100% pe perioada nefertila.Singura metoda contraceptiva sigura este ABSTINENTA.

1 răspuns:
| RXN a răspuns:

Nu, din moment ce i-a venit menstruatia.happy