| Sw33ty_1313 a întrebat:

Heiii`! Am o intrebare... Metin 2 baga virusi ( Fundaa) Si justificat raspunsul plsss. Skuze categoria. E cel mai des vizitataa.

6 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Ori numai vad bine.ori nu e niciun semn de intrebare :\

| Aleqa a răspuns:

Mie mi-a bagat la virusiiicrying( Nu'l instala pentru ca iti ia juma din memorieee.Eo debea pot sa ma joc pe net.cryingFunda?:*

| King_7212 a răspuns:

Daca ai antivirius nu. Daca nu toate metinurile in afara de RO baga.Din cauza BGM de pe retea.

| NoNamePlease a răspuns:

Depinde ce metin, RO nu baga decat daca ai hack sunt niste viermi care vin prin hack neprinsi si celelalte private nu au toate dar majoritatea au troiani. Funda?

| sshhhhhttttt a răspuns:

Ce antivirus ma, degeaba ai antivirus daca iti binduieste executabilul cu un RAT FUD oh go on

| GEORGEMSU a răspuns:

Da iti spun sincer baga