| Îngheţatăăă a întrebat:

Am o intrebare : Metin2 baga virusi? big grin Cel mai bun si justificat raspuns primeste Fundita.happy

Răspuns Câştigător
| DrinkMe a răspuns:

Nu preimesti virusi, eu joc de un an si n-am nici un virus nu stiu acum poate depinde si de windows intreaba vreun prieten care e mai priceput la calulatoare ca sa fii mai sigura da iti sp garantez ca nu are virusi fundita?:d

9 răspunsuri:
| Lɑяisɑ a răspuns:

Nu are virusi nici un metin2 n-are virusi. Dar e foarte multa lume si de aia merge greu.Dar depinde si ce metin inastalezi. Uite: http://world-dezign.wow3.info/t2151-credeti-ca-metin2-are-virusi

| muteanupaulcostin a răspuns:

Salut! Acum este serios : metin 2 sau orice alt fel de metin contine un virus care invarte un procesor mi se bare de la placa video pana o arde. Poate vi s-a intamplat vreodata sa vi se mai schimbe culoarea in mai verde sau ceva de genu. Atunci el arde un procesor de la placa video. Metin 2 are virusi. Eu am incercat sa-l instalez dar am observat ca si internetul si calculatorul mergeau mai incet si culoarea se schimba. Daca vrei sa joci un joc tare fara virusi si la care cresti repede joaca Battle of the Immortals. Vino pe gemini eu am character de lvl 70. id meu: paulcostinmuteanu. Sper ca te-am ajutat. Pa

| Nobodies a răspuns:

Ba da, baga virusi in cap.cu obsesia de metin O_________O

| Explicatii a răspuns:

Unele au virusi daca vrei sa afli daca are virusi jocul care vr sal joci bagati programul norton

| Bebe_9747 a răspuns:

Metin2 nu baga virusi... sunt persoane care au creat virusi sub numele ca au server privat de metin2. dar jocul nu are virusi...

daca vrei sa joci pe un privat incearca metin2classic.eubit.net - eu joc pe el si-mi place...

| anaYOyoYO a răspuns:

Dap!

| smekeru3095 a răspuns:

Eu am jucat multe servere de metin si nu a dat niciun virus

| Razvy134 a răspuns (pentru smekeru3095):

Nume Server: Metin2KOG

Owner: (Own)Sweet

Server Status: ONLINE

MC / IP: 5.126.95.127

Rate:

Experienta: PvP

Yang: PvP

Obiecte: PvP

Fierar: PvP

Timp Online: De la 24/24 (reboot-uri scurte)

Buguri Rezolvate: Incercam sa rezolvam bugul cu arcul de 99

Regat recomandat: Albastru

Forum: In constructie!

Site (inregistrare): 5.126.95.127

Client & Luncher: Recomand client by abesgaara 3.5 sau 3.7 (sau orice alt client care vede armele 2011)

Retele Hamachi: Metin2KOG.1 pana la.39 (o sa mai fac)

Parola retele Hamachi: 123

Video: O sa facem!

Poze: O sa facem!

Descriere: Bonusurile sunt destul de mari: 100 - 500

Enjoy! big hug

PS: Nu aveti voie sa folositi arcul de 99 pana rezolvam bugul winking

| Romasc_Edyy_1982 a răspuns:

Si eu am o intrebare. De fiecare data cand imi instalez windows mi-l instalez de la metin eu asa cred ca metin are virusi joc de 7 ani metin si toata lumea crede ca are virusi dar eu nu stiu ce sa zic acum am 2 laptop-uri se ma joc metin 2 pe ala mai vechi pentru ca pe asta nou imi este frica sa nu bag virusi.