| anonim_4396 a întrebat:

. x Heiii! Am o intrebare =]]! Metin2Tim are virusi?!

Funda sh vot!

5 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună scumpa!
În ziua de astăzi ce nu are viruşi. Da are jocul viruşi. Dacă îl descarci s-ar putea să trebuiască să reinstalezi windowsul. Şi eu îmi descărcam metinuri, dar să fiu sinceră m-am săturat de ele. Nu mi se mai pare interesant. Eu doar zic. Tu o să faci cum vrei.
Baftă!

| муℓιƒєx a răspuns:

Buna!
Da are virusi!
Daca vrei sa ma asculti:
Te sfatuiesc sa anul il descarci.
Asa am patit eu.
Am fost invadata de virusi.
Funda? Am raspuns primaaa.

| SiMpLa a răspuns:

L-am instalat si nu am intampinat nici un virus lollaughing

| ViseDestrămate a răspuns:

Bună! Eu ştiu că nu are văruşi,are program intrdus în joc anti-viruşi, uneori mai apar viruşi care peste câteva minute se dovedesc a fi inexistenţi.Dar atunci când imi apar viruşi, nu te lasă să intrii pe server să nu îţi pui în probleme contul.
Baftă! Pa-pa!

| CominxIonut a răspuns:

Nu are virusi am jucat 1 an si jumate am 2 acc de lv 93 si 92 pana mi-a dat unu teapa si mi-a luat toate itemele care faceau 40kkk lejer in yang... pose 6.7 otravita bratara lacrima 6.7 coif 6.7... majoritatea urmaresc sa sparga conturi si sa dea tepe pe metinu asta...