| LifeInWords a întrebat:

Heiii happy. Chiar imi cer scuze de categorie, dar asta e cea mai cautata si eu am nevoie rapida de ajutorul vostru. Prietena mea are 14 ani, in jur de 48 de kilograme si 1. 68-1. 69, chestia e ca ea vrea sa ajunga la 1. 75 inaltime. Va rog sa-mi da-ti niste sfaturi cu care as putea sa o ajut :'3. Dau funda pentru cel mai bun raspuns! :d Si inca odata scuze pentru. categorie. >:"

4 răspunsuri:
| badgirl22 a răspuns:

Vrea sa devina manechinuita cumva? sa faca sport..baschet sau volei. oricum daca nu e genetic structurata, slabe sanse sa ajunga la 1. 75

| acadelecolorate a răspuns:

Nu exista nici un mod in care poti sa grabesti cresterea, e ceva genetic. daca parintii sunt inalti ar putea sa mai creasca(fetele pot creste pana la 18 ani)insa daca nu ...nu stu.depinde de organismul fiecaruia.

| Piticot09 a răspuns:

Pai ar trebui sa faca ceva sport, baschet ceva. dar e cam tarziu acum. Oricum la 14 ani eu zic ca are inaltimea necesara varstei. Spre deosebire de mine laughing.

| Vatala_Marian_1994 a răspuns:

Tocuri da 15