| DeSsH0pEuuU a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru.
Am o prietena pe nume Mihaela care vrea sa devina mai matura si habarnuam ce sa spun catre ea, puteti sa imi dati niste sfaturi?
FUNDA love strucklove struck

1 răspuns:
| odorash a răspuns:

Pai poti sa ii spui simplu sa nu se grabeasca, ca e urit sa pari mai matura decit nu esti. O sa vina si acel timp cind va dori sa devina iar copil. Numai bine
dar si in cazul ei ai putia s-ai spui sa se imbrace culori mai clasice :alb, negru, sur> > sa nu-si anine banturi, fundite prin par, si parul s-al prinda in coada, sau impletituri deosebite