| Myrelush a întrebat:

Heiii happy
Dati-mi si mie niste statusuri de nepasare...mam despartit de prietenul meu acum o saptamana si incearca sa ma faca geloasa laughing
Funda love struck

7 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Viaţa merge înainte ce a fost a fost. Nu te poţi abţine şi nu îl poţi uita, îl iertai mereu chiar dacă îţi greşea.

Viaţa nu-i roz! Eu o vopsesc în verde! Am pierdut tot! Deci nu mai am ce pierde! Nu beau de supărare! Eu beau de sete! Sunt la poarta Iadului şi tai bilete

u poţi schimba trecutul, dar îţi poţi nenoroci un prezent liniştit îngrijorându-te despre viitor.

| forever4u a răspuns:

Fa.te ca nu iti pasa pur si simplu tongue

| MasterSpirit a răspuns:

Daca vede ca pui suflet la ce face el ii da o satisfactie foarte marewinking Mai bine nu il bagi in seama, asa cum a zis si teosbeos

| CosminC86 a răspuns:

Buna! Un status de nepasare nu s-ar potrivi. Eu zic sa-i dedici piesa "Parazitii - De ziua ta".batting eyelashes

| Myrelush explică (pentru CosminC86):

Sau...Paraziti-mi se rupe laughing

| teosbeos a răspuns:

Nu-l baga in seama e cea mai buna modalitate. arata-i ca planul lui nu merge.

| AnaAreMere05 a răspuns:

Pune la status melodia asta:
http://www.youtube.com/watch?v=vMqu_0RBCqM
Crede-ma,versurile ei se potrivesc cel mai bine cu ceea ce simti.