| anonim_4396 a întrebat:

Heiii:* la terasa unde stau de obicei la mare este un bucatar nou, are 18 ani cred, nu am reusit sa vb cu el, dar tata a vb si este din crangasi, nu stiu nici macar cum il cheama, dar il plac ffff mult va rogg mult sa mi raspunde ti cat mai repede pentru ca mi sa mai intampalt anul trecut ceva asemanator si am suferit enorm, nu vreau sa mai trec iar prin asta, >multumesc!big grin

1 răspuns:
| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Sa-ti raspundem...la ce? Ai pus vreo intrebare? Ai folosit vreun pronume interogativ sau vreun semn al intrebarii?