| Monnnny a întrebat:

Heiii. se poate intampla ceva daca s-a terminat inauntru si sunt insarcinata? Poate afecta sarcina?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se întâmplă nimic rău şi NU afectează sarcina, stai LINIŞTITĂ!

Toate cele bune.

| Hαppiηеss a răspuns:

Nu, daca sarcina decurge normal si medicul nu ti-a interzis poti sa faci sex pana in luna a 8 a.

| Mirke a răspuns:

O sa pută laughing

| GutuvanMorgan a răspuns:

Banuiesc ca nici nu esti majora. Daca esti, hmmm, cu asemenea intrebari...mai bine intreba ginecologul. pfftcccchhhhh

| KingPokemon a răspuns:

Nu odata ce ai ramas cu ceva timp mai repede gravida nu are cum sa intervina ceva orcu grija de copil