| seeaJP a întrebat:

Heiii TPU! Am 15 ani si de curand o buna prietena este impreuna cu fostul meu prieten. Eu cu acest tip ne cam placem Problema este de fapt ca ne-am sarutat si ea a aflat si s`a suparat rau...Am gresit, stiu, ce pot face sa ma ierte? Am pierdut o buna prietena!sad

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Poti spune ca Te-a laut valu si ca nu o sa mai se intample. Pana la urma daca era asa de oki Gandeste-te ca era cu tine si nu cu ea acum.Ca sa o faci sa isi dea seama ca nu ai nimic cu el trebuie sa iti faci un Iubit.Asa o sa isi dea seama ca a fost doar o scapare de a ta si eu spun sa nu se mai repete.

| Chamberlin a răspuns:

Ii spui ca asta a fost de cand erati voi doi impreuna si sa nu mai fie atat de geloasa ca se va face de cacao in fata prietenului ei.

| ZambetDeGheata a răspuns:

Ea este impreuna cu fostul tau prieten? Asta tie iti suna ok?

| MadaMadalina1234 a răspuns:

Sa recunoastem acum ca ai gresit. Tot ce se intampla aici este : BFF. Si -ti zic cum sa faci. Trebuie sa vii la ea si sa-i spui GEN: Trebuie sa fim prietene din nou. Doar stii ca nu a fost cu intentie. Doar de ce as face asta. da recunosc a fost ceva intre noi, dar acum numai e. Poti sa fii cu el. Nu ma deranjeaza. Dar o dorinta iti cer. sa fim prietene din nou! imi esti ca o sora. nu pot sa te pierd.

asa trebuie sa-i zici. Eu cred ca daca ii vei spune asta si cu inca ceva pe care simti cu adevarat va aprecia ca ai venit la ea si ti-ai cerut scuze. Toate se rezolva cu timpul. Keep CALM! happy