| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema... m-am certat cu prietena mea azi si cred ca singura cale e sa o sarut ca sa ma ierte pentru ca ne-am certat ca abia acum am aflat ca ea sa sarutat cu fostul (caand erau impreuna nu acum)... voi cum credeti ca trebuie sa fac cand o sarut: sa o iau usor sau sa o iau brusc?

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Inteleg ca te superi ca nu ti-a spus de la inceput, dar e ceva normal sa se sarute cu un baiat cu care e. Si trebuie sa va certati ca sa o saruti? Trebuia sa fi facut asta dinainte. Da, sarut-o si ia-o usor... e prima data.

6 răspunsuri:
| crysty08 a răspuns:

laughing scuze ca te intreb relatie fara sarutthinking e ca nunta fara lautarithinking

| SweetLikeaLemon a răspuns:

Te-ai certat cu ea pentru ca s-a sarutat cu cineva intr-o relatie anterioara? Atunci scuza-ma ca iti zic, dar esti doar un copil mic care inca mai are destul de invatat care-i treaba in relatii.

| yonut98 a răspuns:

Am intrebat-o acelasi lucru pe prietena iubitei mele (iubita pe care vreau sa o sarut)... asa si ea mi-a zis s-o iau incet credeti ca ar trebui sai ascult sfatul? sau depinde de genu fiecarei fete, dar daca e cea mai buna prietena a ei cred ca o cunoaste destul de bine voi ce ziceti?

| yonut98 a răspuns:

Suntem impreuna de 3 luni si ceva si avem inca 12 ani amandoiwinking

| yonut98 a răspuns:

Si nu nu m-am suparat ca s-a sarutat ci ca nu mi-a zis pentru ca mi-a zis decat dup ce am intrebat-o de vreo zece ori. da toata problema eu cred ca din cauza ei s-a creat pentru ca eu am raspuns la o intrebare despre ea pe facebook era ceva de genu: Cu cine crezi ca a avut primul sarut Ea? si eu am raspuns ca inca nu l-a avut, dar ieri ea s-a dat de gol si mi-a spus ca de fapt la avut. da' totusi daca o invinovatesc pe ea nu obtin nimic. asa deci de asta m-am suparat si pentru ca nu mi-a zis. adica daca nu eram eu, ea cred ca inca mai era cu prostu ala pentru ca eu i-am zis aluia din partea ei ca se desparte. da acum sa nu mai intru in detalii si sa revenim la subiect

| Dena_7223 a răspuns:

Eu as bate si rupe pe fostul care s.a sarutat cu ea laughing