| anonim_4396 a întrebat:

Deki....azi am facut-o lataa de tot!
Am o prietena foarte buna care e impreuna cu fostul meu iubit si astazi s-a dat la mine in fine si eu mam sarutat cu el si a zis ca se desparte de ea si eu am sperat ca ea sa nu afle darcrying cineva i-a spus si crying s-a suparat rau de tot nu cred co sa mai fie prietena mea si vreau sa-mi spuneti ce sa-i zic sa ma ierte?
crying

Răspuns Câştigător
| Vali_Adina_Padurariu_1985 a răspuns:

Mai intai ar trebui sa te gandesti daca e cu adevarat prietena ta pentru ca nu stiu cum sa-ti zic dar o prietena adevarata nu se incurca niciodata cu fostul prieteneiei... nu crezi? Cat despre partea cu sarutul asta a fost ceva imprevizibil si neasteptat iar daca intre voi exista sentimente sau a existat sentimente prietena ta ar fi trebuit sa fie constienta ca inevitabilul s-ar fi produs mai ales ca datorita ei aveai oarecum o legatura si cu el
asa ca vina se imparte la trei nu doar la doi

4 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Mama ce probleme "existentiale" aveti voi happyhee hee
Stiu ca e stereotip dar trebuie sa intreb. Daca tot nu ai vrut sa te certi cu el, nu te-ai gandit ca o sa se supere inainte?
N-ai ce face.Alegi.Ori el ori ea.De "iertat" te iarta, sunteti mici inca, ce naiba happy dar ideea e ce vrei sa faci tu cu celalalt? Vrei sa fi amanta pe ascuns sau prietena cu fata?

Alege... si ai raspunsul tongue

Ceauwinking

| IloveME a răspuns:

Risti sa pierzi aceasta prietenie!
Poti spune ca regreti, ca nu ai gandit si drept dovada rupi orice legatura cu el!
Scuza-ma dar deja i-ai demonstrat cat de mult ti la ea si cat de mult o apreciezi!

| Fridăm a răspuns:

Tu gândeşti? Dacă ţii la prietenia voastră trebuia să stai în banca ta. Nu ştiu ce ai putea să îi spui, mai ales dacă se va despărţi de ea.

| Nicu_Curelea_1982 a răspuns:

Pai! iti poti cere mii de scuze, si daca tot nu merge, incearca sa ii spui ca te-ai certat cu ala, baga si tu din top. Sper sa primesc FUNDA