| keepcalmcris a întrebat:

Heiii buna... TPU! Am o problema m-am certat cu o prietena am vreo 4 luni si ceva de cand numai vorbim si habar nu am ce sa mai fac sa ma ierte chestia e ca stiu ca am suparat-o dar nu a fost cu intentie ea nici nu vrea sa mai auda de mine, si mie chiar imi pare rau dar realizez ca am pierdut-o... sad vreo idee? ce sa mai fac?

Răspuns Câştigător
| cami13 a răspuns:

Pai e cam complicat! I-ai putea spune ca are dreptate si ca iti pare foarte rau. Sper ca va merge! Succes!

1 răspuns:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cred ca trebuie sa-i ceri iertare, chiar daca nu-ti v-a accepta scuzele de vla inceput.