| Andrew30 a întrebat:

Heiii TPU, cum ii spun unei fete ca o plac si ca vreau o relatie cu ea?

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

O inviti undeva, dupa ce petreci 2-3 zile mai mult timp langa ea si o faci sa rada...

| corbulalbrosu a răspuns:

Cum faceau vechii cavaleri cand cereau/peteau mana domnitelor, adica cu un genunchi pe pamant si cu ochii in decolteu, jurand credinta vesnica, chiar si dincolo de moarte.

| SkyPilot a răspuns:

Nu ii spui direct, lucrurile astea nu merg bine. O cuceresti. Vorbesti mai mult cu ea, ii faci complimente, o inviti, ii oferi cate o floare.

| Expressions a răspuns:

"Salut, suntem prieteni si as vrea sa necunoastem mai bine, sa devenim mai mult decat prieteni."

| CuieMoco a răspuns:

O intrebi pur si simplu.

| Razvan_No_1993 a răspuns:

Buna. Inainte sa incepem sa vorbim vreau sa iti spun ca nu exista fete virgine, exista doar fete care nu m-au intalnit inca pe mine.

Cam asa ceva.