| viorel96 a întrebat:

Cum sa ii spun unei fete ca o plac... app vreau sa ii spun pe mess

6 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Inainte sa ii spui ca o placi trebuie sa te asiguri ca si ea crede ca esti dragut si etc. Iti dau un sfat cat se poate de sincer, daca vrei sa-i spui pe mess mai bine nu ii spune deloc. De ce cand sunteti pe afara nu o iei putin deoparte si ii spui ceea ce crezi. Poate am spus poate ca si pe mess va accepta insa nu este la fel ca atunci cand o sa i-o spui in fata happy

| maryana5 a răspuns:

Ii spui pur si simplu?! raised eyebrows

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Pe messs nu insemna tare multe pentru o fatahappymai bine iti faci curaj si iii spui in fata apoi pe ess restul:*

| BlackHorse a răspuns:

Cea mai mare greseala e sa iti exprimi sentimentele pe mess... ce e drept daca esti cu ea si spui ca o iubesti si din astea e altceva dar asa tu tot pe mess vrei sa o intrebi daca vrea sa fie cu tine? Eu dezaprob acest lucru, si iti spun ca aceste lucruri trebuie spuse fata in fata. Un mic truc : Cere-i ajutorul, dupa care pentru ajutorul primit intreab-o daca poti sa ii multumesti invitand-o la un suc sau o prajitura. Cand o duci spre casa, in timpul mersului o lovesti usurel peste mana dupa care incearca sa o iei de mana, iar la sfarsitul intalnirii ( depinde cum a decurs ) poti incerca sa o pupi pe obraz dupa care ii spui ca te-ai simtit minunat cu ea si ca ai mai vrea asemenea momente. In timp daca intre voi se face un moment romantic nu ezita sa o saruti... nu trebuie sa o intrebi "Vrei sa fi cu mine?". Odata ce are loc un sarut, plimbare de mana, e deja clar. happy Sper ca ti-am fost de ajutor. Bafta

| Catalin_7971 a răspuns:

E cea mai mare tampenie sa ii spui unei fete ca o placi pe mess! Cand vei avea vreo 30 de ani ce o sa faci o sa o ceri pe una de nevasta pe mess zii in vata ce te costa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invit-o pe mess la un suc si la intalnire ii spui ca o placi (nu ii spune pe mess pentru ca va crede ca nu ai curajul sa-i spui in fata)