| anonim_4396 a întrebat:

Heiii TPU! Eu si fostul meu prieten ne-am despartit acum cateva zile..eu mai tin putin de tot la el big grin Nu stiu..prietenii lui se dau la mine si nu pot spune ca nu-s draguti si imi cam place de unul dintre ei..Sa fiu cu acel baiat? Pentru ca fostului nu-i prea pasa de mine..si imi e frica de ce ar zice lumea

Răspuns Câştigător
| DmxSDoG a răspuns:

Mdaa... ai putea sa fi cu ila dar daca eu as fi unul dintre baietii aia as zice "ba uite ce curva ii aia nici nu so despartit de ila o saptamana si deja unmbla cu prietenuso." cam asa ar fi fraza pe care o fi posibil so o auzi eu zis sa mai astepti ii chiar musai acum esti disperata mai asteapta 3- 4 sap. si noah nu ii chiar asa ca ia la asta zboara din "floare in floare" intelegi ce vreau sa zic. acum eu nu zic din rautate dar mai asteapta timpu le rezolva pe toate si cine o zis asta o zis bine.

| AbstractDoll a răspuns (pentru DmxSDoG):

La asta ma gandeam si eu si ai dreptatewinking Mersii de sfat

| DmxSDoG a răspuns (pentru AbstractDoll):

Si funda nu dai?! rolling on the floor

6 răspunsuri:
| federerdinamo a răspuns:

Mie una nu imi pasa de ce zice lumea, doar ca trebuie sa gasesti o persoana care sa iti schimbe viata, nu doar starea relatiei de pe facebookwinking. Asta e parerea mea, stiu ca suntem la vasrsta adolescentei si ne fug ochii dupa fiecare tip dragut, dar nu toti merita sa fiti impreuna. E doar alegerea ta ce faci:*.

| adrykiba a răspuns:

Tie chiar iti pasa de ce zice lumea? Sti vorba aia daca esti barfit esti invidiat, le este doar ciuda, nu ar trebui sa te intereseze ce zice lumea, orice ai face lumea tot vorbeste. Daca iti place de el si crezi ca este mai bine decat cu fostul merita sa incerci si daca nu iese macar nu stai cu gandul cum ar fi fost daca incercai.Bafta

| deN1saRp a răspuns:

Buna AbstractDoll, mai ti la el dar gandeste-te daca poti avea un viitor cu el si daca iti place de baiatul acela merita o sansa nu? daca si lui ii place de tine si arata-i cum esti tu de la inceput ce cauti la un baiat, cum il vrei tu sa fie... nu te grabi fii tupeista si gandeste-te multi baieti isi bat joc de fete tu nu accepta asta...
multa bafta!

| AbstractDoll a răspuns (pentru deN1saRp):

El este o speranta pierdutawinking Vad ca deja a inceput sa ma injure...Si prietenul lui chiar ma place si mi-a spus asta.Mi-e frica sa nu fie prea tarziu pentru ca el mi-a zis asta cand eram cu fostul[dar noi am fost impreuna doar 5 zile pentru ca apoi am auzit ca a lins-o pe una pe sani straight face Si stiu ca nu ar trebui sa mai tin la el]