| anonim_4396 a întrebat:

Heiii TPU tongue AM si eu nevoie de ajutor puppy dog eyes. Dau fundoii si vot la celelalte :* Deci sa incepemlaughing Ieri cand am inceput scoala, un coleg de clasa m`a tot bagat inseama laughing A incercat, eu l`am cam resprins sad Desi nu vroiam, dar imi era rusine sa nu creada ca il plac. Si clasa trecuta, tot incerca sa ma faca sa rad, sa se bage in seama cu minetongue Era ft. dragut. NOi 2 nu prea vb laughing nu stiu. de ce tongue Acum sa revenim la prezentlaughing A doua zii, adica azi nu m`a bagat deloc in seama straight face S`a comportat ca si cum nu as fi existat. INainte se tot uita pe la mine in timpul orei, si acum nimic straight faceA inceput sa sa vb cu toate fetele din clasa numai cu mine nu straight face Asolut nicio privire. Credeti ca renuntat la mine? Clasa trecuta, nu prea il bagam deloc in seama, dar tot nu se lasa batutstraight face Si colegii mei sunt aproape siguri ca ma place, deci ce s`a intamplat straight face? M`am simtit destul de naspa. NU vreau sa par o obsedata de aia de un baiat, dar totutsi am nevoie de o parere, va rog :O3 MUltumescc ca ati citit si pentru sfaturi :*

2 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

Daca iti place si tie de el nu ar fi trebuit sa-l respingi tongue! Poate ca se va indeparta de tine pentru ca l-ai respins de atatea ori si acum o sa creada ca nu ti niciun pic la el! Deci te sfatuiesc intri in vorba pe mess cu el si sa-l intrebi ca de ce nu te-a luat in seama.Sau du-te tu la el si intreaba-l ce mai face sau chestii de genul.Iti urez BAFTA! Fundabatting eyelashes?

| Ner0 a răspuns:

Daca te place, vb cu el.Nu se mai dadea la tine pentru. ca daca a vazaut atata respingere din partea tea... so fi lasat balta omu`.
Daca si tie iti pl de el... intreaba-l daca vr sa fiti impreuna.