| kokain a întrebat:

Heiii TUP dati'mi si mie niste idei unde pot face drago...cu prietenul meuhappyhappypentru cele mai bune FUNDAhappyhappy

Răspuns Câştigător
| OlariuRox a răspuns:

La tine acasa, cand ai tai sunt plecat.la el, in masina, padure seara, lac seara, hotel/pensiune.

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă te respecți, într-un loc romantic, dacă vrei în viteză... și în boscheți!
Pa, pa.

| Raptorz a răspuns:

WC.

| mimiwewem a răspuns:

La el acasă?

| Duucu a răspuns:

Sub roata de la tractor.

| Charice a răspuns:

In dormitor draga laughing

| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

La mare, e mai romantic.

| AlexandraPreda a răspuns:

In subsolul unui bloc, in uscatorie, pe balcon (ziua) sau in pod.

| Mihaela2o a răspuns:

Acasa cand esti singura.
Pe bloc
In lift
In masina
In padure
In cada /dus
La mare

| MikKinder98 a răspuns:

In cel mai apropiat boschet daca nu aveti chef de mers prea mult sau daca vreti sa va mai plimbati, si isi mai poate tine ala "cainele" sub control, la boschetul de partea cealalta!