| pisik14 a întrebat:

vreau si eu manele noiii psss d dragoste de suferinta dasteaaa spuneti-mi km se numesc cele mai multe funda!

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Asa mica si deja manelista?

| NOname a răspuns (pentru greece12):

Da, ăştia trag pe creier toate porcăriile de mici, iar de scris, abia reuşesc să-şi scrie numele corect (eu de ce crezi că îl ţin ascuns pe al meu?).

| greece12 a răspuns (pentru NOname):

Nu numai pe creier, NOname.
Daca ii citesti intrebarile, o sa intelegi.
Si doare al naibii!
Si e pacat...

| pisik14 explică (pentru greece12):

Nu cred ca ar trebui sa ma critice nimeni ce fel de muzicaa ascult pana la urma urmei nu ma intereseaza parerea nimaniuwinking

NOname
| NOname a răspuns:

Nu ascultăm manele, mama.
Şi nu înţeleg ce cauţi la "Dragoste şi Sex".
Dar nici nu ştiu la ce categorie să te trimit, pentru că manelele cu greu pot fi numite "Muzică". Încearcă, eventual, la "Educaţie şi Cultura Generală" - să mai râdă şi acolo lumea de tine, iar apoi la "Cauze nobile" - poate găseşti 2-3 fraieri gata să-ţi servească câteva grame de poluare fonică.

Dar dacă o să te hotărăşti vreodată să te dezintoxici, tine aici:
http://www.youtube.com/watch?v=bAsA00-5KoI
http://www.youtube.com/watch?v=PuwDBnbLqVs...