| SPINAKZU a întrebat:

Heiiii. am o mica problemabatting eyelashes.ma cunosc cu un tip cam de o luna si ma inteleg bine cu el. vorbim pe mess si ne punem multe, pupe chestii din astealaughing.si am inceput sa il plac, foarte mult.cea mai buna prietena a mea l-a intrebat pe cel mai bun prieten al sau ce crede tipul respectiv despre mine. el a raspuns: CE DRAGUTAA E!:O s.a.acum vreo 4 zile am aflat de la varul lui ca de fapt nu ii place de mine si doar isi bate joc de mine.am plans toata noaptea.a doua zi vorbeam cu el pe mess sec. apoi el imi spune mie ca de fapt lui ii place de mine si ca nu trebuie sa stie altii ca ii place de mine, asa ca am acceptat ideea ca nu isi bate joc.ieri a fost un festival la mine in oras si cum eram fericita ca e si el acolo l-am sarutat big grin.cand am plecat o prietena mi-a spus ca : doar isi bate joc si ca m-ai nainte i-a spus varuso ca a spus ca ii place de mine doar sa isi bata joc. numai am ajuns acasa. si varuso mi-a spus pe mess ca tipul sarea in sus de bucurie ca l-am sarutat straight face. chiar nu mai stiu ce sa cred. nu stiu daca ati inteles ceva din ce am spus aici laughing) doar va rog spuneti-mi ce sa fac, pe cine sa cred?

Răspuns Câştigător
| LiaElla a răspuns:

Pai vorbeste cu el fata in fata, ochii lui nu o sa poata mintilove struck aste e clar...il placi deci fa ce simti ca e nevoie nu lasa niste rautaciosi sa iti schimbe sentimentele tie sau chiar lui. Vorbeste cu el sau o sa il pierzisad
Bft:*

3 răspunsuri:
| Foreveraloone a răspuns:

Eu spun sa nu te iei dupa altii.El a spus asemenea lucruri celorlalti pentru ca nu vrea ca ei sa-si dea seama ca te place si ca doreste o relatie cu tine. Vrea sa fiti cat mai discreti de aceea spune aceste lucruri.Adica sa nu fie imiplicati si ceilalti intr-o eventala relatie, ci sa fiti doar voi doi...Nu-l judeca dupa vorbe spuse de altii. Important este ca atunci cand esti cu el sa te simti minunat

| RobyK2 a răspuns:

Crede-te pe tine, fa ce simti.

| Alina97Alìì a răspuns:

Pai pune-o pe prietena ta sau varu nu stiu n-am inteles prea bine..Sa'l intrebe pe mess pe baiatu care il placi. daca isi bate joc de tine.Iar dupa aia sa-ti dea convorbirea..si atunci vezi..Asta este parerea mea..acum faci cum vrei. sper sa-ti fi fost de folos
Succes