| zuzulinna a întrebat:

Heiiii^^.
Imi place de un baiat. si lui ii place de mine.happy. Aseara am vorbit cu el pe mess...si mi-a spus ca vrea sa se combine cu mine, dar intai sa se desparta de prietena lui.:d.Si peste 2 orethinking S-a combinat cu o prietena de-a meastraight face. Ce sa fac acum :-s?

16 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Poate a gresit massulbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Lacoste a răspuns:

Buna
Treci si tu la urmatorul.El nu avea nevoie decat de o "prospatura".

| Alissya97 a răspuns:

@ChioruL87 chiar nu ai ce face? Du-te şterge prafu' în loc de a da răspunsuri bune la nimic!,,,în legătură cu întrebarea pe care ne-ai adresat-o @zuzulinna, cred că cel mai bine este să-l ignori şi să-l laşi în pace o perioadă de timp, de preferabil una mai lungă[1-2 luni]. cred că vrea doar să-ţi facă în ciuda sau varianta a doua ar fi că a vrut doar să ştie dacă îţi place de el pentru ca mai târziu să dea cu gura pe la prieteni că tipa cutare mă place şi alea alea.Deci în concluzie îţi recomand ca mai sus,să-l ignori,să-l laşi în pace,cine ştie,poate mai târziu îi va părea rău.ăăă şi de preferabil ar fi să-l uiţi, să gaseşti alt baiat, deoarece acesta a dat dovadă că chiar nu merită deloc! Îţi doresc multă baftă în continuare! :*

| Alissya97 a răspuns:

@ChioruL87 te rog să nu mă jigneşti,cu ce sunt eu mai obraznică ca tine? Tu chiar vezi ce scrii sau doar le scrii aşa de dragu' de a scrie şi tu ceva. Hmm,poate chiar nu vezi cât de penibil eşti, scuză-mă, dar.ţi-ai facut acest cont pe TPU pentru a da răspunsuri şi a ajuta oamenii sau pentru a te da în spectacol? Iar dacă eşti întratâta de deştept încât să mă poţi jigni cum ai făcut mai jos [ChioruL87 a răspuns:
DeniSsa, cred ca ai vreo p... care trebuie' s-o sugi si noi te retinem. Stai in banca ta si nu mai fi obraznica.] atunci chiar nu te opresc,dar dacă eşti dita mai prostu' care habar nu are ce vorbeşte şi în plus nici nu mă cunoşti cel mai bine ar fi să te abţii de la comentarii,deoarece prin comentariile tale ne dăm seama cât de educat eşti şi cât de frumos poţi vorbi tu cu o fată,iar dacă eu te-am jignit te rog frumos să mă scuzi, chiar nu era cu intenţie, doar că de data asta chiar ai întrecut măsura! În concluzie îţi doresc multă baftă şi sper să-ţi cureţi puţintel vocabularul acela colorat.

| FericituIndragostit a răspuns:

Id tau este; zuzu.bbhe?

| lauthebest_8914 a răspuns:

Pai poti sa te combini cu mine nu ai nevoie de ala laughing

| lauthebest_8914 a răspuns:

Pai poti sa te combini cu mine nu ai nevoie de ala

| lauthebest_8914 a răspuns:

Pai poti sa te combini cu mine nu ai nevoie de ala laughing sunt foarte bun la pat

| PinkDea a răspuns:

Spune-i cu tupeu : " Ce faci mai? Pai spui una si faci alta? "

| KaRa23S a răspuns:

Sa stai. nu-l intereseaza de o anumita fata ci de una cat mai nu stiu cum sati zic stii tu.

| Deni7 a răspuns:

Acesta e genul de baiat care azi e cu o fata si maine cu alta...sau cu amandoua.
Astfel de baieti merita sa le dai o palma (la modul serios), dar ar merita o bataie sa nu le mai trebuiasca asa ceva niciodata(acum glumeamtongue).
Eu cred ca sunt pe cale sa trag o asemenea palma(sau bataie).
Ar trebui sa faci pe inabordabila.Sa-l lasi sa creada ca nu iti pasa si sa incerci sa-l faci gelos(prin vorbe sau fapte).Asa ii vei vedea atitudinea si iti vei da seama daca te place cu adevarat sau isi bate joc.
Sper ca te-am ajutat.Succes!:*

| ederaionela a răspuns:

Mai bine du-te si vorbeste cu el si clarifica lucrurile vb amandoi si vedeti daca te place daca mai vrea sa mai fie cu tine mult succes

| AbyAndrei a răspuns:

Inseamna ca a mintit ca sa il lasi in pace eu in locu tau l-as lasa si as gasi altu ca mai sunt baieti in lume ohohowinking.

| totY0 a răspuns:

Felicitari ai dat peste cassanova laughing
da daca chiar te placea nu se combina cu tine mai intai? thinking