| fantasy01 a întrebat:

Heiiii. puppy dog eyes. am stat cu un baiat timp de 2 luni juma. ne-am cunoscut foarte frumos, si am avut o relatie frumoasa, si iubire multa multa, desii era o diferenta cam mare de varsta >:"! m-am desp de el din cauza unei prosti in ianuariee. X_x. am ramas ceii mai bunii prieteni love struck. dar chestia e ca, el zice ca nu ma mai iubeste chatterbox. dar daca zic de un baiat sau cv, repede se enerveaza, zice ca am nevoie de pr. ca parca nu pot sta singura si nu mai stiu eu ce. puppy dog eyes. il iubesc mai mult decat pe orice >:"! si nu stiu, sincer straight face. sa il uit, sau sa il iubesc in continuare si sa lupt pentru el? puppy dog eyes! funda >big grin

2 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Iti spun eu ca el te place si te iubeste! E gelos de aia se enerveaza DAR e orgolios si nu vrea sa iti spuna in fata aceste lucruri.Lupta pentru el pentru ca persoana iubita NU trebuie lasata sa plece, nu trebuie sa-l pierzi!
Lasati aiurelile si nu va mai despartiti din orice prostie ca nu asa se face.Te pup!

| alexutzuBOSS123 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa lupti pentru el si eu am fost impreuna cu o fata tim de 6 luni, dar tot la fel ne-am despartit dintr-o prostie, dar nu m-am lasat cum cineva ii punea mana pe fun se dadea la ea cand il prindeam il rupeam cu bataia si daca tu spui ca vorbesti de un baiat si el se enerveaza atunci cred ca e gelos, dar tot tine la tine ca daca nu te mai iubea nu mai era gelos eu ti-am dat un sfat acum tu faci ce vrei. Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundita?