| DiavolitzaZambesteLaAparat a întrebat:

Helaaau :* ajuuutor.nu ma pricep ca de aia intreb! am si eu o problema. deci am un lp Acer travel mate 5720 si mi s-a rupt carcasa in exterior la balama si am reusit sa il fac de tot incat s-a rupt si un colt din display ..si ma gandeam daca nu il pot conecta la un monitor. pana una alta. daca se poate. cum? sau mai exista si alte solutii. nu vreau sa pierd tot ce am pe el va rog frumos Fundita la cel mai explicit raspuns [scuzati categoria dar vreau un raspuns cat mai repede]

Răspuns Câştigător
| r3ally a răspuns:

Cauta un cablu vga si il poti conecta la monitor. Nu pierzi nimic din ce ai pe el, nu are nici o legatura lcd-ul cu hard disk-ul! tongue