| anonim_4396 a întrebat:

Nu ma pricep la calculatoare aşa ca am nevoie de ajutorul vostru. Am un laptop Fujitsu. Am net prin cablu de la RDS. Merge sa bag si wireless, adica sa ma conectez pe alta retea. Mai am un notebook si vreau si pe el net. Imi trebuie un router, ceva? Habar nu am. Cel mai explicit raspuns primeşte funda. happy Mulţumesc anticipat! P.S ..scuzati categoria, dar am nevoie de raspuns urgent.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De ce să nu funcționeze? Configurezi calculatorul la noua sursă!
Pa, pa.

| extreme0708 a răspuns:

Da, ai nevoie de un router wireless, Gasesti unul intre 100 si 150 de lei. Si in router bagi cablul de internet care tu acum il ai bagat in notebook. Si gatabig grin Mai trebuie facute ceva setari care le vei gasi in cutiehappy