| Davidandrwi a întrebat:

Am o problemă, nu ma pricep la mate.
Ce pot face sa o înțeleg mai bine?
Scuzați categoria!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,te-aş sfătui să te apuci să faci meditaţii, eu aşa am făcut şi acum cât de cât mă descurc la matematică. happy

| ibaal a răspuns:

Nu vreau sa te demoralizezbig grin
Dar, daca nu esti bun...nu esti bun...
Poti face mii si mii de exercitii...nu toti au aplecare catre astfel de stiintewinking

| Gabriel2424 a răspuns:

Depinde in ce clasa esti, apuca-te cat mai curand daca este nevoie, daca esti la liceu la un profil real n-ai ce face trebuie invatata, daca esti in generala o inveti sa iei o nota cat de cat si te duci la profil uman, fara matematica, succes.