| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Am o problema, cred ca ii pot spune asa. Când fac sex, niciodata nu ma termin. Simt placere in timpul actului sexual, dar nu reușesc sa am orgasm sau sa ajung la finalizare. Am mai vorbit cu fete care nu au problema asta și ma simt putin ciudat. Am fost cu un tip care reușea sa ma satisfacă, ma simteam bine și uneori făceam și 2 ore, dar niciun rezultat la mine. Mai pătește cineva?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca actualul are ori un cuc foarte mic, ori este incapabil sa tina partida mai mult, ca sa poti ajunge si tu la orgasm.
Cam astea sunt motivele cand un brabat nu-i capabil sa satisfaca sexul o femeie si sa-i produca orgasm.

| mihai69 a răspuns:

Dacă te masturbezi, reușești să ai orgasm?

| ywar a răspuns:

Schimba-l, nu e pentru tine. Desigur ca trebuie sa inveti sa te si relaxezi, asta e important. Cand acest lucru vine cu persoana potrivita e foarte ok. Daca respectivului i se rupe de tine paraseste-l fara nicio explicatie si gaseste pe altul care te satisface.

| anonimuIl a răspuns:

Mai încearcă și cu alți bărbați.

| anonimuIl a răspuns:

Caută altul să faci sex cu el.

| Miruna333 a răspuns:

Incearca pozitia CAT, sa iti fie stimulat si clitul. Poate exista pe undeva un blocaj psihic la tine, poti discuta cu un sexolog despre asta.

| Ionella1501 a răspuns (pentru Miruna333):

La asta m-am gândit și eu.

| StefanIlAreMare a răspuns:

Esti deja terminata

| Bogdanel27 a răspuns:

Dacă îți poți oferi plăcere și poți ajunge și gură la orgasm problemă tine de partener dacă nu " ai tu o problemă" rezolvabilă, poți încerca cu partenerul și cu anumite tipuri de jucării ce oferă foarte multă plăcere și vă face relația mai "picantă"