| denny_2755 a întrebat:

Hello, as vrea daca se poate sa ma ajutati si pe mine cu ceva. sunt impreuna cu un baiat de doua saptamani dar am mai fost cu el acum 6 luni si la scoala cand sunt mai multe persoane in preajma eu nu exist pentru el, nu ma baga in seama! dar cand suntem doar noi doi imi vorbeste foarte matur si este foarte serios in privinta relatiei noastre. dar ma deranjeaza ceva:el la scoala vine ma saruta, ma ia in brate, mai vorbim din cand in cand dar dupa ce imi face toate astea se duce si le pune mana la fund celorlalte fete! si cand ii spun ca ma deranjeaza imi zice ca e doar o joaca ca el tot pe mine ma place. nu stiu de ce face asa si ce sa fac : sa stau cu el in continuare sau sa ma despart de el? astept raspunsuri va rog! multumesc!

Răspuns Câştigător
| ioana16 a răspuns:

Buna! uite, eu am o prietena care a avut o relatie identica cu a ta sad a stat cu el vreo 3 saptamani, dupa care el i-a dat papucii. de curand s-au impacat. el este tipul de baiat gagicar care se da la toate fetele si face numai prosti. au stat o saptamana iar el i-a dat iar papucii... acum ea e suparata ca iar a luat plasa si se simte cam naspa. eu o avertizasem. acum tu faci cum crezi. in astfel de situatii nu trebuie sa ceri parerea persoanelor necunoscute...nimeni nu-ti poate controla viata. si sa nu te lasi influentata de raspunsurile pe care le vei primi. vor fi simple pareri. succes in continuare! sper sa faci ce e bine

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nici el nu cred ca s-ar simti ok daca tu ai face ca el si discuta cu el serios, daca chiar ii pasa de tine, isi va schimba comportamentul; e lipsa de respect fata de tine, sa se dea la alte fete, nu ii permite desi poate chiar e o gluma, o joaca, te face sa te simti prost.Desi sunteti la inceput de relatie, ar trebui sa ii vorbesti cat se poate serios despre acest aspect, in plus nu vad de ce nu te-ar baga in seama cand sunt mai multe persoane, din moment ce e cu tine, ar trebui sa fie mai atent cu tine, decat cu ceilalti.Deci,discuta serios cu el si daca nu se va schimba, mai gandeste-te daca chiar te merita, daca de pe acum face asa...ai grija numa` sa nu ajungi sa suferi pana la urma, ca nu se stie niciodata...bafta!

| UPSsss a răspuns:

Face astea sa creasca in ochii celorlalti baieti din jurul lui ai sa vezi ca este asa fi atenta cand face asta si ai sa vezi ca trebuie sa fie cel putin un baiat langa el.depinde de tine daca m-ai ramai cu el sau nu sentimentele sunt ale tale si doar u sti ce e in sufletul tau

| Angelina01 a răspuns:

Dai papuci te umileste in fata celorlalti nu se multumeste doar cu tine

| denny_2755 explică:

Va multumesc mult pentru raspunsurile voastre! ma ajuta foarte mult big grin sper ca voi face alegerea corecta