| WhisperInna a întrebat:

Hello TPU, de 2 saptamani sunt impreuna cu un baiat... si am impresia ca el e cu mine doar ca sa fie cu cineva adica cand ne intalnim nu prea vorbeste cu mine doar ma pupa si ma tine in brate adica el spune ca ma place foarte mult etc dar de abia daca vorbim...voi ce ati face in o situatie de genu?

6 răspunsuri:
| Laurentiu_4547 a răspuns:

Băiatul e timid, asa se manifesta el nu e prea vorbareț, fiecare ne manifestam într-un mod anume, dar in mod sigur te place poate cu trecerea timpului poate o devine și el mai vorbareț asa ca ai răbdare cu el ca în mod sigur te place, mult succes.

| SunnyDay88 a răspuns:

Eu zic ca el are alte interese care nu implica sa vb

| Lorena7712 a răspuns:

Baiatul e timid. Cunosc multi de genul acesta... Nu stie ce sa zica pentru ca se teme sa nu zica ceva stupid si sa te supere. Incepe tu convorbirile cu el, poate asa se mai dezgheatabatting eyelashes

| ErikaEri a răspuns:

Probabil este un suflet ranit care isi cauta un ''pansament'' incercati sa iesiti in grupuri pentru a mai destinde atmosfera

| Anaad a răspuns:

Poate ca e pur si simplu timid..trebuie sa treceti de perioada initiala a oricarei relatii, si daca am dreptate si nu are curaj sa vorbeasca cu tine, prefera sa se manifeste afectuos. Daca il placi mult, si ai rabdare abordeaza tu cat mai multe teme, asta in mod repetat. Vei vedea ca intr-un final se va destinde si el. Multa bafta!

| AngelOfMoon a răspuns:

Poate este timid sau poatese fol de tine ca sa o faca geloasa pe alta.Tu il cunosti mai bine sper sa va intelegeti!