| Sunnyツ a întrebat:

Hello! Ce părere aveți de băieții care te bombardează cu inimioare și dulcegării înainte măcar sa va fi văzut face to face?

Sunt imaturi, obsedați sau fac mișto?

40 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La adolescenta ce ai vreq sa vrea nunta, copii, tu asta vrei? Sa fii mama la 15_20 de ani, barbat esti cam de la 25 in sus, si eu la fel cautam sex pana pe la 30 si acum as vrea sa fac sex, nu stiam ce e iubirea la 16 ani pana am cunoscut o fata dar nu ma plăcut apoi virtual erau doar ipocrite, false, m-am retras in lumea virtuala unde numa de dezamagiri am dat, asa ca numai judecati asa repede oameni

| Sunnyツ explică (pentru RAY):

Hello! Am 24 de ani și respectivul 26. Vorbim de 2 zile urmează sa ne întâlnim luni. Deja a plănuit tipul o ieșire la film, un Weekend la Costinești și vrea sa mergem împreuna la sala. So? E obsedat, își bate jos sau nu știe ce face?!

| SilentRain a răspuns (pentru Sunnyツ):

Nu-i ok deloc comportamentul lui
Pune punct și caută altul, asta prea se grăbește plus că e și extrem de fals

| RAY a răspuns (pentru Sunnyツ):

Sincer eu as face sex cu tine,dar daca vad ca ai cv cunoștințe, pasiuni comune as vrea da continuăm impreuna,daca e acolo chimia aia,intelegi,si mie imi plac fetele frumoase dar unele desi sunt ciudate imi plac, gen una vopsita in curcubeu, albastre cu haine gotice, imi place cei ciudat, straniu care nu urmează turma, as alege sa facem sex intr-un castel părăsit dar prima oara o aventura, nu-mi plac întâlnirile astea.plictisiroare

| RAY a răspuns:

Acum 10 ore | SilentRain a răspuns:
Oamenii falși, ce-i mai de rahat, ce dz sa vrea un adolescent cu varsta intte 15 si 20 de ani nunta, copii? Sau o copila sa faca copii? Ceva serios cauta la maturitate dupa 25 la fete si 30 la barbati, in suedia esti minor pana la 21 de ani, un judecator la vreo 40 si 50 de ani, conteaza varstq, bine uni rămân imaturi o viata

| RAY a răspuns:

Pentru copila aia fara minte nu am scris nimic,vazand arhiva am realizat ca sunt prea posesiv, obsedat si plin de neîncredere in fete, astfel cum ia mi-a spus un user, ba nu iti mai creea suferinta tie sau la alta fiinta, nu stiu cum de mai suportat, te faceam mincinoasa mereu, decat asa cumpar un robot cum are soferul sau o păpușă sau vr ala e viitorul, apropo saracilor am vr Samsung cu 250 de euro

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Am pus pariu cu Zeion,fata e nebună după tine
Până la urmă la cine te tot referi?
Vezi dacă îți faci prea multe gagicii, le bagi in confuzii... dată viitoare menționează și numele., nebuno tu esti zeon, ai dulbla, tripla personalitate

| RAY a răspuns:

Demon alea te descriu, nu erau jigniri

| RAY a răspuns:

Acum 58 minute | SilentRain a răspuns (pentru DemonLord):
Du-te mă de-a aici, asta nu da nici muci pe mine, nu vezi că și spune... singurele complimente dea el au fost, târfă, mincinoas și ipocritalaughing
Na poate ți-a scris ție ceva frumos., asta am spus la toate,nu e ceva normal sau o mandrie, eu nu am incredere in fete asa ca am creat si suferinta, nu e adv ca nu dau nici un muci, in seara aia nu am facut misto, dar acum s-a terminat, asta e

| RAY a răspuns:

Acum 3 ore | DemonLord a răspuns (pentru SilentRain):
Pai alea nu-s din iubire scrise? Si eu care credeam ca ai învățat cum e cu iubirea

nu e iubire e nebunie, borderline, relatie toxica, cand iubesti pe cineva il si crezi, daca nu, ce rost are sa stai cu acel om, iti provoci tie suferinta si acelei persoane

RAY — 24.03. 2020
cat timp nu ne intelegem nu ai ce cauta pe server
[20:39]
nu te cred pentru ca ai spus ca pozza era de pe google
[20:39]
desi mereu mai mintit

EmptySoul — 24.03. 2020
Hmmm nu cred ca am posibiltatea sa dovedesc asa ceva '
[20:41]
Si ar fi obositor sa încerc asa ceva, constant

EmptySoul — 24.03. 2020
Bro, ce sens are acum sa întru in detalii, oricum nu crezi
[20:29]
Dar ideea e ca
[20:29]
Cum ai aflat
[20:29]
Erai blocat(editat)
[20:29]

cand se ajunge aici copii numai exista viitor, asta e valabil si pentru cine a pus intrebarea, daca nu are incredere in tine nu exista nici un viitor comun

| Violleta2022 a răspuns:

Imaturi

| Freya1 a răspuns:

Cred ca disperați.Adica încearcă din răsputeri să îți capteze atentia si sa mentina legătură.Ei considera ca stresandu-te pentru ca ei se plictisesc sau vreau cu ardoare o iubita e plăcut.

| SilentRain a răspuns:

Oamenii falși, ce-i mai de rahat

| SilentRain a răspuns:

Sa ii zica cineva lui Ray ca nu i-am cerut părerea
Nu i-am dat degeaba ignor

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Uuu te-ai certat cu iubi? Nașpa.

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Nu a fost si nici nu o sa fie vreo data
Stai linistita e nu mai al tau, nu ma bag intre voii

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Pai și tot flirtul ala de pe discord? Ai și uitat deja?
Eu îs luat, tu ești aia singurica și dornica de relațiewinking

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Era pentru tine, aveai nevoie de confirmarea mea? Întreabă-l pe el și te lămurește
N-am decât scârbă și repulsie pentru sexul masculin .....nu știu unde mă vezi tu atât de dornica...

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Da da, la ore târzii și/sau când eu nu eram, va trimiteați dulcegării, alinturi ca doi porumbei.
Cică barbatu simte când femeia e dornica și de aia o abordeazăhee hee

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Dă-mi un Screenshot cu asta și te cred
Ultima conversație normală cu Ray am avut-o în 2018 rolling on the floor pe urmă praf și pulbere

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Screenshot cu ce?
Da eroare filtrul de căutare, la el orice conversație e normala, cu înjurături, insulte, organe băgate peste tothee hee

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Cu dovadă la ce afirmații faci, vezi că nu ai laughing) îți era frică că ma bag între voii, ha?

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Cauta și singura pe discord, îmi trebuie 10 întrebări ca sa pun screenshot cu toata conversația voastră laughing

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Vorbești nu mai prosti, daca a scris ceva Ray, a scris pentru tine

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Eu nici nu eram, doar tu erai prezenta și cu dănuța, parca și tarif eftin alahee hee

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Când mă?
Că mă pui sa caut degeaba

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Cândva când era prezent, nu rețin date neimportante despre persoane neimportante.

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Du-te mă de-a aici, asta nu da nici muci pe mine, nu vezi că și spune... singurele complimente dea el au fost, târfă, mincinoas și ipocritalaughing
Na poate ți-a scris ție ceva frumos

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Pai alea nu-s din iubire scrise? Si eu care credeam ca ai învățat cum e cu iubirea rolling on the floor

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Nu, Deșteapto
Iubirea e altceva, așa se poarta iubi tau cu tine...
Sa iubești pe cineva înseamă sa îți pese de sentimentele lui/ei, acceptarea fara reproșuri, sprijin emoțional, empatie, respect, grija, sentimentul de a proteja fizic și psihic, etc...

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Ia ca știe...și eu care credeam ca îți manifești iubirea înjurând...adică na, tu înjuri toată ziua.
PS: te înscrii în partidul meu? Partidul Userilor Liber Anonimi?

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Nu în pl mea...

| Crackman a răspuns:

Asta tu trebuie sa ai idee.
Dacă erai o balerina happy all the time poate îți era normal

| Invictusman a răspuns:

Nu pe tine te vor ci borcanul cu Nutella care pare mai mare ca tine.
Ești dragutzela, poate chiar te ador.
Dacă tu ești cea din poza ești o fata faina, sweet :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heei! Nu am o părere pozitivă despre ei, îi consider imaturi așa cum spui și tu

Cred ca majoritatea dintre ei încearcă să impresioneze ca să te atragă, iar asta se întâmplă de cele mai multe ori atunci când nu au prea multe de oferit ca oameni, acolo unde contează de fapt

Succes!

| Dintrebare a răspuns:

S-au prins ca asta functioneaza la adolescente in general, deci eu zic ca sunt isteti.

| AndreeaWTS a răspuns:

Nu sunt băieți, sunt băieței. laughing
Indiferent de vârstă, au mintea tot ca la 12 ani.

| Morbid a răspuns:

Inconștienți.

| Pamanteanul a răspuns:

Sunt oameni

| anixxzyc a răspuns:

Depinde si de vârsta dar daca au peste 15-16 ani sunt imaturi sau fac misto.