| calin3003 a întrebat:

De ce voi fetele ne priviti pe noi baietii ca pe niste scarbe, obsedati sexual si imaturi?

Răspuns Câştigător
| Ecea a răspuns:

La dracu.asta e intrebare?
Pai prietene normal ca toti suntem obsedati sexual, ca doar nu cautam gagici sa jucam sah cu ele.
Scarbe? logic si foarte corect marea majoritate a barbatilor ragaie bere, cat de dulce poate fi.
Imaturi? DA! foarte imaturi am vrea sa o suga de la prima intalnire.Doar ca multi dintre voi nu vreti sa recunoasteti,eu personal recunosc,mai putin partea cu berea ca nu imi place sa beau din motive personale.

Dar stai linsitit,ca nici femeile nu sunt prea bine privite.
Sunt niste vaci sentimentale care pisa ochii la telenovele si la Burlacul sau cum se numeste emisiuna aia. Poarta intre ele niste discutii foarte bizare,sunt incompetente,parsive,hoate,cațe,cicalitoare, rele de gura.
Si DA! toate sunt curve prin felul de a gandi, toate gandesc la fel(exceptie alea de 12-15 ani care nu au descoperit gustul pu.).
Dar ele nu recunosc, nu au taria asta sa spuna ca creierul lor este inactiv 90% din timpul vietii, iar cand il folosesc este pentru castigul lor.

http://www.youtube.com/watch?v=y3uyx_UaYx4

17 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Pentru ca unii chiar asa sunt, rar mai gasesti exceptii! Majoritatea niste prefacuti care vor doar sa se dea mari in fata altor baieti! Rar gasesti un baiat intelegator si care stie sa iubeasca cu adevarat restul niste porci laughing

| andrada a răspuns:

Pentru ca unii asa sunt. Sincer acum... u nu te uiti dupa fuste? laughing

| SociallyDepressed a răspuns:

Frate,tu nu sti cum e sa stai cu un baiat pe care chiar il iubesti si care vrea doar sex de la tine.Nu sti cum e sa realizezi ca daca accepti, te f*** si peste un timp se plictiseste de tine si te lasa, iar daca nu accepti nu mai tine la tine si tot te lasa pentru alta care ii ofera ce vrea.

| chelie91ptm a răspuns:

Poate pe tine te considera asa. laughing

| TVD13 a răspuns:

Poi asta sunteti (uneori) niste obsedati de sex imaturi si cum ai mai zis u.
Vedeti va caracterizati singuri... Dk ne mai intrebati pe noi daca stiti?laughingrolling on the floor

| AnnaMaria a răspuns:

rolling on the floor pentru ca unii sunt, nu cred ca e si cazul tau.adica sper ca nu e=)

| Byankaa66 a răspuns:

Pt ca asa suntetiwinking

| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

Pentru ca asta ne aratatzi si asta suntetiwinking
Rar gasesti exceptiioh go on

| Lime a răspuns:

Nu toate fetele considera asta si nu toti baietii sunt asa.

Cele care va cred ca baietii sunt imaturi, obsedati sexual, scarbe(mai putin), o fac din proprie experienta, pentru ca au observat gandirea voastra si/sau cum va comportati. Se spune ca fetele sunt mai mature cu vreo 2 ani in gandire...

De exemplu sunt unele momente in care le mai zic baietilor "nu mai fi asa imatur" sau "esti obsedat? gata cu glumele astea!"(cand fac glume gen: eu zic ceva si ei se gandesc imediat la se*)

| Gh0s7d4n a răspuns:

60% din specimele din Romania sunt obsedati +imaturi
40% is aia normali

| SerenaCRK a răspuns:

De ce judeci toate fetele,punandu-le in aceeasi categorie? Evident ca unele fete gandesc cum ai zis tu despre baietii,fiindca le-au demonstrat acest lucru, ca sunt imaturi, ca nu sunt interesati de partea 'interioara' ci doar de cea 'exterioara' adica fizicul.Sunt si fete care gandesc asa,sunt si fete care NU gandesc asa, sunt si baietii care sunt asa, si baietii care NU sunt asa.

| calin3003 explică:

Atunci daca noi suntem asa in felul nostru, de ce nu va cuplati intre voi fetele! ce naiba! doar e la moda acumwinking oricum multe dintre voi aveti tendinte din astea

| Ralluca25 a răspuns:

Păăi thinking unii așa sunt nu? Nu zic de tine că nu te cunosc dar alții chiar sunt niște scârbe și niște obsedați sexuali+imaturi laughing) arată-mi tu un băiat care nu este așa laughing)). Toți urmăresc un singur lucru și rar găsești un băiat care chiar nu vrea acel lucru laughing! happy

| DilauRo a răspuns:

Calin te-ai gandit ca fetele care ne considera niste obsedati sexuali si imaturi doar de astfel de baieti au avut parte? Si sa stii ca nu toate fetele gindesc asa dupa cum vezi si din raspunsurile pe care leai primit.Nu le mai include pe toate in aceiasi "oala".

| Mσηιι a răspuns:

Nu toate is la fel happy.

| lalalalallll a răspuns:

Pai daca asa suntetilaughing(astia de la categoria D/S sunteti o a III-a categorie cu intrebari haioase pentru cei de la comics si trivia.eu sunt una dintre ei!)

| Noninono a răspuns:

Pentru ca unii chiar astia sunt... rar gasesti exceptii...