| Will a întrebat:

Ce parere aveti de cei obsedati de messenger?

6 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Fiecare cu viata lui, daca persoana respectiva are cu cine sa vorbeasca e ok dar mi se pare mai interesanta o dicutie fata in fata; messul mi se pare mai mult un fel de izolare, plus ca nu e recomnadat sa stai prea mult la calculator caci obezitatea, problemele cu ochii sunt in floare de cand cu netul.Eu intru pe mess cel mult o ora pe zi sau cand am ceva de vorbit cu o persoana, in rest nu ma atrage.

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna

Niciuna, fiecare e in felul lui... Poate situ esti obsedat de ceva, dar n-ai descoperit de ce.incatongue

pa-pa
xoxo

| M4RK a răspuns:

Eu nu sunt obsedat de messenger sunt obsedat de TPUlaughing

| putzulica a răspuns:

Pai oricine cand se conecteaza la net presupun ca intra pe mess, nu? eu unu sunt dependent de pc dar nu si de mess! chiar daca nu am ce face tot stau in fata lui...thinking! habar n-am dc, dar stau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca cineva este obsedat dupa messenger. poate ca acolo gaseste distractia.tongue

| Steff_7182 a răspuns:

Salut!
Totusi TPU e mult mai interesant si mai folositor decat meesenger-ul happy.
Daca as fi un obsedat de messenger as mai sterge din lista si as incerca sa ma abtin sa bag in seama toata lista.