| George129309 a întrebat:

Hello! Ce parere aveti despre o idee ca asta? Vorbesc cu o fata de o luna +/- si ne intelegem foarte bine. Am iesit la un film, in alte zile am indulcit-o, whatever. Amandoi suntem din Bucuresti si la acelasi loc de munca. Eu o plac mai mult, ea(e singura) poate doar ca prieten. M-am gandit sa o scot la o cafea in oras, dar in in orasul de domiciliu, ci la Brasov. Ce parere aveti? Gen: "in weekend nu ai treaba in ziua aceea deloc, da? Hai sa bem o cafeawinking"

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Da ar fi o surpriza placuta si ai avea un plus pe mai departe

| LoveSleep a răspuns:

Da, e ok. Dar formularea e un pic de cocalar. Sper să nu-i faci și cu ochiul.

| sofisis a răspuns:

Dap, merge

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

O idee buna. Asigura-te insa ca e libera, sa nu ti se para ca te refuza.

| George129309 explică:

Am uitat sa mentionez! Mi-a spus intr-o zi, ca ar merge asa la Brasov de exemplu doar ca sa bea o cafea. happy