| anonim_4396 a întrebat:

Hellohappy
cine imi poate spune cum se aplica tamplonul?

Răspuns Câştigător
| emabrumareanu29 a răspuns:

In primul rand,atunci cand iei un absorbant trebuei sa il desfaci,el are doua aripioare, acele aripioare trebuie lipite de partea inferioara a chilotului, astfel partea din fata sa corespuna organului genital.

| BellyGiggling a răspuns (pentru emabrumareanu29):

OMGrolling on the floor hai ca, chiar am raslaughing
stiu cum se aplica era doar pentru amuzamentlaughing

| emabrumareanu29 a răspuns (pentru BellyGiggling):

Pentru ce mai pui intrebari? Esti "troll"? Pai vezi, asa-s unele persoane bune si vor sa va ajute apoi incepeti sa radeti.De asta a ajuns TPU la stadiul asta.Nu ma mir.

7 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Buna!
pai sa folosesti un tampon e foarte usor
1 il scoti din folia protectoare
2 lipesti partea lipicioasa de chiloti pe partea interioara a chilotului
3 dai jos hartia lipita de aripioarele tamponului (care sunt pe partea stanga si dreapta a acestuia) si le lipesti si pe ele de chilot dar pe partea exterioara a acestuia
cam atat
sper ca nu iti trebuie si un desenbig grin

| JoJo a răspuns:

Eventual ti-l introduci in giganta gaura din creierasul tau. Gandeste-te mai bine inainte de a pune genul asta de intrebari "taree amuzante"!
Si uite de asta se duce de rapa si TPU-ul asta al nostru...

| pitbull93 a răspuns:

Il tamponezi acolo unde iti trebuie

| Kisses4Me a răspuns:

Ti s-e arata pe spatele ambalajului. [funda?]

| BellyGiggling a răspuns (pentru Kisses4Me):

Nu nu nu vreau detaliismug