| Ralucutzzaa a întrebat:

Hello!:* Este obligatoriu sa i se scoale unui baiat cand o pipaie pe iubita lui pe sani, o saruta, o tine in brate etc?

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca se excita si normal ca i se scoala

| unknownn a răspuns:

Depinde cat de atras e, cateodata e de ajuns o privire laughing

| adrykiba a răspuns:

Nu stiu ce vrei sa spui prin obligatoriu dar daca fata il atrage foarte mult ii ceva normal ca i se scoala, ii ceva incontrolabil.

| neutrino a răspuns:

Nu este obligatorie dar daca are, este normal.

| Felys a răspuns:

Daca nu i se intampla are o problema de erectie

| altrix a răspuns:

Mie mi se pare normal daca nu a mai pus mana pe o pereche de sani sau daca chiar ii place ce simte.

| Nelamuritul a răspuns:

Deci daca nu i se scoala ori ii impotent, ori ii gay, una din 2.

| hotdesire a răspuns:

DA, este obligatoriu, daca nu i se scoala are o problema la cap sau jos sau ambele.

| mel24 a răspuns:

Daca nu i se scoala inseamna ca e gay :rolling on the floor

| Capatina_Bogdan_1997 a răspuns:

E destul si doar cand te vede laughing

| Rukataki15123 a răspuns:

De pus mana pe sani s-ar putea sa i se scoale, cand te saruta sigur i se scoala si cand te tine in brate nu prea cred dar se poate si acolo. Deci nu este obligatoriu.

| Cocolove a răspuns:

Este in natura baietilor sa se intample asta, daca nu i se scoala inseamna ca ori e bolnav ori e gay dupa parerea mea...