| Elybcr66 a întrebat:

Sunt urât, niciodată nu o sa am iubita sau nu o sa știu ce înseamnă a saruta o fată, a o ține în brate, de mână sau sa îți zică "te iubesc"?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Bag de seama ca majoritatea sunt în situația vreau fata frumoasa dar eu sunt urat, apoi bagi faza cu pai e materialista, de parca romani sunt bogați toți care au iubita, în fapt au venituri apropiate

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Sunt urât niciodată nu o sa am iubita..."

ooo, nu, precis undeva există o persoană aidoma ca tine, trebuie doar s-o intâlnești

| Elybcr66 explică (pentru sierra1):

Nu cred. E imposibil.

| sierra1 a răspuns (pentru Elybcr66):

E plin de fete urâte!

| Elybcr66 explică (pentru sierra1):

Pai și alea vor băieți frumoși!

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru Elybcr66):

Lasa vrajeala ca si tu vrei fete frumoase

| Elybcr66 explică (pentru FilosofulDepresiv2022):

Degeaba vreau eu și ele nu ma vor.

| sierra1 a răspuns (pentru Elybcr66):

Degeaba vor, servesc și ele ce li se potriveșt

| Lioana a răspuns:

Doar nu vrei sa-ti oferim noi pe tava o fata potrivita pentru tine. Daca tu crezi ca nu exista atunci accepta asta si obisnuieste-te cu ideea. Daca nu esti sigur de asta atunci continua sa cauți.
Stai linistit ca nu ramai tu virgin pana la 80 ani. Fete nepotrivite se vor perinda prin viata ta. O sa te saturi de sex si de femei la un moment dat.
Perechea perfecta nu se gaseste usor. Unii nu o gasesc o viață si nu pentru ca sunt urâți. Se intampla si celor frumosi.

| RAY a răspuns (pentru Lioana):

E mai greu pana o faci cu prima apoi e mai ușor

| Elybcr66 explică (pentru Lioana):

Da cine ti-a zis sa răspunzi? Puteai sa eviți întrebarea. "Ne-ai plictisit", data viitoare nu răspunde și gata.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Nu-i frumos frumosul, e frumos ce-ti place. Așa că e posibil sa fii și tu frumos numai că nu îți placi ție.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Ai dreptate. Funda? happy