| Ralucutzzaa a întrebat:

Buna:* Daca un baiat o tine pe iubita lui in brate si sa o saruta si o pipaie pe sani inseamna ca vrea sa faca sex cu ea?

14 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

E normal ca doi iubiti sa doreasca sa faca sex. Porbabil ca te referi la faptul ca daca el o pipaie vrea doar sex si nu altceva, ei bine, la asta nu stiu ce sa iti raspuns. Da sau nu. Nu stiu cum le e relatia.

| unknownn a răspuns:

Nu neaparat

| neutrino a răspuns:

Daca se poate, de ce nu?

| Azµre a răspuns:

Câți cinci ani ai?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil. Sau petting, dar până la altceva e doar un pas.

| Ycu a răspuns:

Nu este doar ţâţofil.

| demongirl a răspuns (pentru Ycu):

ţîţofil rolling on the floor

| Nelamuritul a răspuns (pentru Ycu):

Tare asta laughing.

| Ionut_Coanca_1998 a răspuns (pentru Ycu):

laughing

| altrix a răspuns:

Nu neaparat.

| Nelamuritul a răspuns:

Nuuuu,doar asa la micdejun sex, pranz sex, cina sex, noaptea dragostehappy.

| adrianamara a răspuns:

Buna.In general da asa vrea, mai ales daca si ea ai permite.

| demongirl a răspuns:

Da! Vrea sex, dupa ce o pipaie normal ca ii vin si alte idei.

| Ionut_Coanca_1998 a răspuns:

Hai ca asta a fost buna "tatofil"laughing))