| LoveItachi4Ever a întrebat:

Hello! Este vorba despre un baiat...lui cred ca ii place de mine, si de alta fata care este cam cu*va, adica isi pune mana pe sani, pe fund si face tot felul de chestii cu fiecare baiat mai tare din clasa ( ii ia in brate, ii calareste ). Ei ii da palmi peste fund, o ia pe sus si ii pune mana prin par etc. si pe mine ma ia in brate, se joaca cu mine si cateodata chiar nu-mi da pace in ore, are impresia ca daca ne intalnim prin oras eu il urmaresc >: toata lumea stie ca lui ii place de ea, dar pur si simplu ma intreb de ce se mai comporta cum se comporta cu mine. Eu nu pot zice ca il iubesc sau sunt indragostita de el, dar nu mi da pace! El se comporta mai special doar cu mine si cu fata aia. Poate pe mine ma considera doar ca o prietena ..nu stiu de harjoneala habar nu am si pe ea ca o iubita, nu stiu. Cealalta fata a spus din prima ca el cu ea nu are sanse si sa -si puna pofta in cui...Voi ce ziceti, ma place sau nu?

3 răspunsuri:
| anonimutz a răspuns:

Pentru un baiat este greu de ales intre doua fete frumoase. Fiecare dintre voi poate fi o partida buna. Pe ea poate vrea s-o arda iar pe tine te incearca sa vada ce fel de persoana esti... Zic si eu...

| neutrino a răspuns:

In lipsa de altceva, probabil se va multumi si cu tine.

| acasideea a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa ii spui baiatului respectiv sa iti spuna daca te place sau nu.ca degeaba ii place lui de fata aia.pentru ca fata aia nu il place pe el.dar tu il placi.si daca face gesturile astea ori face ca sa vada ce zice fata aia sa vada daca e geloasa ori face asa ca sa vada ce zici tu.eu zic sa vorbesti cu el direct si sa te lamuresti