| anonim_4396 a întrebat:

Hello,

In cat timp trece o fata peste o despartire si cand ar fi gata pentru ceva nou? (presupunand ca la iubit mult pe fostul)
Stiu ca nu e ceva general pentru toate, dar m-ar interesa din experienta voastra, mai ales a fetelor.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de la fata la fata si de la relatie la alta.
Daca ea este cea care rupe relatia, trece cu usurinta la alta relatie chiar si dupa cateva zile.
Daca ea este cea parasita, uneori ia cateva saptamani sau cateva luni.

| sierra1 a răspuns:

"In cat timp trece o fata peste..."

n-am auzit de algoritmi pe tema asta așa că ar putea trece "peste" in 5 minute, 5 ani sau nevăr-evăr

| Rux04 a răspuns:

Bună,

Depinde de fiecare, nu există un anumit timp. Eu am stat un an singură după despărțirea de fostul iar cu actualul sunt căsătorită de 3 ani și ne înțelegem în continuare minunat.

| vidia a răspuns:

Depinde de fiecare persoana. Sunt șanse mari să treacă daca și ea vrea asta și are un băiat langa ea care chiar îi dă aceea încredere în ea.