| Elena_6335 a întrebat:

Hello, la toti, am gresit in fata iubitului si va rog sa-mi dati un sfat ce sa fac ca sa-l intorc la mine, cum sa-l recuceresc? funda.Sarbatori fericite, mersi

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Ia-ti inima in dinti si suna-l. Cere-ti iertare de la el, spune-i ca nu se va mai intampla, si ca iti pare rau. Daca nu-ti raspunde, dai un mesaj.Sunt sigura ca te va ierta daca tine la tine, mai ales ca acum vin sarbatorile si oricine merita sa fie iertat/a.
Multa bafta si Sarbatori Fericite si tie, Elena!happy

10 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ai putea sa ii spui adevarul. Spune-i ca iti pare rau ca v-ati certat, ca tu chiar tii la el, si speri sa va impacati.Conteaza foarte mult, si motivul din care v-ati certat, ca doar nu v-ati certat pe sistem nervos.Sarbatori fericite si tie!

| wildthing a răspuns:

Depinde in ce fel ai gresit.

| Ciprian a răspuns:

Fa-i un cadou ceva sau spune-i ce inseamna el pentru tine. Sper sa va impacati. Sarbatori fericite!

| claus a răspuns:

Daca l-ai inselat uita-l. nu mai chinui bietul prostovan. cauta-ti unul potrivit. recucerirea e simpla: i se face lui mila si te inseala mai tarziu cu alta sau ceva de genu, ca sa se razbune.
deci lasa-l. e mai bine pentru tine.

| Emma a răspuns:

Cere-ti scuze!

| Anablondyi a răspuns:

Daca stii cei palce lui cel mai mult(slabiciunea lui) incearca sa-l faci gelos devil off asta merge de fiecare dataa si normal ca trebuie sa flirtezi cu el si sa te joci un pic cu el smugsmug sau a doua varianta ar fi sa-i dai un mesaj si sa scrii asa ''Te iubesc imi pare rau pentru ce s-a intamplat si sper ca iti dai seama ca te vei intoarce al mine :* '' si cu putin tupeu il ai inapoi :X:*:*

| Girl_5668 a răspuns:

Ii zici in fata:eu chiar tin la tine si imi pare tare rau pentru ce am facutwinkingmerge de obicei

| Cami30 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa iti recunosti greseala si in fata lui si sa iti ceri scuze. Dar mai depinde de cat de mult ai gresit, si cat tine el la tine.Degeaba tu tii la el daca tu nu insemni nimic pentru el! Sarbatori fericite>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te iubeste te iarta ca si eu i-am gresit si ma iertat si de atunci ne intelegem mai bine

| mii a răspuns:

Paiii...intalnestete cu el...
si spune ca tii mult la el si ca il iubesti
si ca e pacat sa se termine totul dintr-o prostie...
siiiii. spune sa te ierte si sa se intoarca la tine... daca mai simte cevathinking cam atat.
sarbatori fericite>big grin