| aleza21 a întrebat:

Petrec revelionul cu iubitul meu la curte, si vom face muulta multa dragoste cum as putea sa fac sa iasa ceva special, vreau sa-l surprind cumva, sa vin cu ceva nou. Voi ce ati face in locul meu? Un sfat. o funda.Sarbatori fericite

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Tu vei rezista, dar el? Dupa astfel de nopti, baiatului ii trebuie ceva timp sa se refaca.In concluzie, dragoste, putin vin rosu.mancare.dragoste,vin rosu, mancare. Tinuta sexy, lumanarele peste tot, cadouri.betisoare parfumate, muzica adecvata, crengute de brad, globuri, beteala din care poti creea inimioar, lanturi.Eu nu mai am idei. Dar ai grija sa nu uiti condoamele.

| BlueHusky a răspuns:

Curte-->casa-->acoperis happy (daca nu e prea frig)

| Dεεαღ a răspuns:

Ai putea sa-ti iei lenjerie intima de culoare rosie, sa-l saruti cu foarte multa pasiune si sa-l alinti :X bafta tongue

| ana83 a răspuns:

Uite un sfat daca ai cada: cumpara astazi lumanarele rotunde si colorate, ar fi super daca ai gasi rosii (poti cauta in supermarketuri ca Interex, Billa, depinde ce ai in oras), o punga cu 50 este in jur de 15-20 ron, sper sa nu gresesc, si inconjoara cada si pune si pe jos ca un covor.Cumpara o sampanie si ia doua pahare (du-le tot in baie). Pune dopul la cada si pune si spumant mult (sa fie cat mai multa spuma).
Roaga-ti iubitul sa te sune cu 10-15 de minute inainte sa vina, ca sa ai timp sa aprinzi lumanarelele si sa dai drumul la apa fierbinte sa curga.
Sper ca ti-a placut ideea mea, cu siguranta il vei innebuni. Distractie placuta si succes! Sa ne povestesti cum a fost.

P. S.: Ia-ti o lejerie rosie si primeste-l direct in ea cand suna la usa sau la poarta :d.
Te pup!

| ana83 a răspuns:

Uite un sfat daca ai cada: cumpara astazi lumanarele rotunde si colorate, ar fi super daca ai gasi rosii (poti cauta in supermarketuri ca Interex, Billa, depinde ce ai in oras), o punga cu 50 este in jur de 15-20 ron, sper sa nu gresesc, si inconjoara cada si pune si pe jos ca un covor.Cumpara o sampanie si ia doua pahare (du-le tot in baie). Pune dopul la cada si pune si spumant mult (sa fie cat mai multa spuma). Roaga-ti iubitul sa te sune cu 10-15 de minute inainte sa vina, ca sa ai timp sa aprinzi lumanarelele si sa dai drumul la apa fierbinte sa curga. Sper ca ti-a placut ideea mea, cu siguranta il vei innebuni. Distractie placuta si succes! Sa ne povestesti cum a fost. P. S.: Ia-ti o lejerie rosie si primeste-l direct in ea cand suna la usa sau la poarta :d. Te pup!