| angel70530 a întrebat:

Hello people, voi imi sunteți cei mai apropiați prieteni virtuali.Azi am vb cu prietenul meu si m-a dezamăgit, a devenit foarte rece., eu imi cheltui banii sa-mi incerc telefonul, poate nu mănanc ca sa il sun pe el sa vad ce face. Poate ca il sun foarte des si ii atrag atentia, idei nu am, insa azi mi-a zis ca nu are chef de vb cu mine si repede a inchis fara sa zica noapte buna si te iubesc, nimic. Va imaginati asa e rece cu mine cum sa vb cu eu cu el, am zis ca nu il voi suna cîteva zile, 2 zile. Si după asta nici nu stiu ce sa-i zic, off, vreau dragoste adevarata, am obosit, ajutati-ma.Ce sa-i zic lui si cum sa ma comport cu el?

1 răspuns:
| Alexandru0007 a răspuns:

Ce dragoste e asta mai? nu e ok ce faci. cu cat iti deschizi sufletul mai tare si i te oferi pe tava cu atat i se va parea mai usor si se va plictisi. in plus, se pare ca il stresezi si se simte asta. lasa-i putin spatiu personal. daca abia v-ati vazut si apoi incepi sa-i dai telefoane se va speria si va crede ca esti prea posesiva. fii mai calma si calculata. lasa-l si pe el sa faca pasi inspre tine. ai grija de sanatatea ta, ca e la fel de importanta ca dragostea.