| ahmaddiana a întrebat:

Cum pot sa l atrag pe prietenul meu? Suntem impreauna de un an, dar el s a mai schimbat. Vorbim odata pe zi, seara, si doar strictul necesar. Nu prea ii pese de mine, nu ma intreaba nimica... Cum pot sa ii atrag atentia mai mult? Cum pot sa l fac sa ii pese de mine mai mult? Ma poate ajuta cineva? Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| rrrrooooxy a răspuns:

Incearca sa-l faci sa rada happy baietilor le plac fetele cu simtul umorului happy crede-ma! am incercat si eu si merge happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu-i mai pasa, nu-i mai pasa.

| SunnyDay88 a răspuns:

Lasa-l in pace. nu-l mai cauta si fii mai rece cand esti cu el. daca nu se schimba inseamna ca nu mai vrea sa fie cu tine.

| L7w7n7d7 a răspuns:

S-a plictisit deja de relaţie. Caută altceva!

| boogbv a răspuns:

Vorbeste despre asta cu el si gasisti IMPREUNA o solutie!